Login | Register
Nerd ParadiseArtisanal tutorials since 1999
Kad nesen sāku meklēt portatīvo datoru darbam Latvijā, man bija daudz iespēju un es nezināju, no kā sākt izvēlēties. Kāds dators ir piemērots darbam, ja svarīga ir gan veiktspēja, gan pieņemama cena? Būšu pateicīgs par padomu un ieteikumiem no tiem, kam jau ir pieredze šādu ierīču izvēlē Latvijā.
  
Kad izvēlaties klēpjdatoru darbam, ir svarīgi ņemt vērā tā veiktspēju un cik ilgi tas var strādāt bez pievienotās strāvas. Labāk vērsties pie uzticamiem pārdevējiem, lai saņemtu padomu par klēpjdatora izvēli. Es uzskatu, ka ir ērti izmantot tiešsaistes veikalus, kur jūs varat apskatīt klēpjdatoru modeļus, konsultēties un izlemt, kuru no tiem izvēlēties piemēram, šeit
  
Paldies par padomu! Es novērtēju jūsu ieteikumus par klēpjdatora izvēli. Vēlos jautāt, vai jūs varat piedāvāt kādas konkrētas klēpjdatora modeļu rekomendācijas vai iespaidus par to, kāds jums ir bijis pieredze ar klēpjdatora izmantošanu darba vajadzībām?
  
Forum > General Discussion > Palīdziet man izvēlēties portatīvo datoru darbam Latvijā